Pstruh lososovitý

Pstruh lososovitý má chutné, krehké a krásne ružové mäso o niečo pevnejšie ako losos. Rovnako ako losos má minimum kostí. Preto ho môžeme označiť za kríženca medzi lososom a pstruhom.

Viete, že...?
Pstruh lososovitý je vyšľachtený pstruh dúhový.

Pstruh je chuťovo vynikajúci a v našom prostredí patrí k celoročne dostupným rybám. Pstruh lososovitý je druh pstruha, ktorý žije v moriach a riekach. Svoj názov lososovitý dostal vďaka svojej krásnej ružovo-oranžovej farbe mäsa.

Viete, že...?

  • Tento pstruh pochádza z tureckej horskej farmy, ktorá disponuje najmodernejšími technológiami a má ideálne prírodné podmienky.

  • Chovom neustále prúdi čerstvá studená voda z horského potoka, ktorého teplota počas roka kolíše o 1°C.

  • Špecifické kamenisté podložie kladne ovplyvňuje chuť mäsa.
     

V prípade záujmu si tento sortiment môžete objednať online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Pstruh lososovitý filety s kožou 1 x 5 kg

Jedná sa o pstruha, ktorý sa chová pre jeho ružové mäso a vynikajúce chuťové vlastnosti mäsa. Tento druh pstruha môžete pripravovať dusením, pečením, údením či grilovaním. Neodporúčame fritovanie, po ktorom nejde mäso oddeliť od rebier a je príliš vysušené.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.