Prima tradičné a detské zmrzliny

Kuba, Ruská zmrzlina alebo Paráda neodmysliteľne patria spolu s rodinami Mrožov a Pegasov k Prima zmrzline. Siahnete radšej po osviežujúcej tradičnej chuti tvarohu a smotany alebo po ľadových ovocných príchutiach?


Tradičné zmrzliny

Kuba plný tvarohu

Unikátny tvarohový krém so smotanou a čokoládovým toppingom spolu vytvárajú jedinečnú chuť. Táto poctivá zmrzlina v sebe ukrýva viac ako 50 % tvarohu a neobsahuje žiadne pridané arómy, farbivá ani rastlinný tuk. Mrazený dezert si naviac môžete vychutnať ako klasický nanuk na špajdli  alebo taktiež v 90 ml kelímku. 


Ruská zmrzlina od Mrazíka

Oslaďte si život a vychutnajte si každé sústo hutnej smotanovej zmrzliny nadčasovej chuti v obľúbenej oblátke či chrumkavom kornútiku.
 


Eiskoko a Kostky

Osvedčené zmrzliny s kokosovou, vanilkovou a čokoládovou príchuťou v mliečnej kakaovej poleve.

Aktuálny sortiment nájdete na mojBidfood.sk v kategóriách
Zmrzlina | Zmrzlina |Nanuky, kornútyZmrzlina | Rodinné balenia

Viac o značke Prima zmrzlina

Detské zmrzliny plné ovocných chutí


Paráda

K obľúbenej Paráde cola – citrón sa na sezónu 2017 pridáva novinka Paráda jahoda. Nová Paráda obsahuje jahodový koncentrát. Obe zmrzliny sú zabalené do praktickej tuby. 


Tiger, Panda a Torpédo

Ovocné džúsy a šťavy nájdete v ovocných krémoch Tiger a Torpédo. Pomaranč, ananás a citrón dopĺňa u Tigra malina a u Torpéda jahoda. Zmrzlina Panda, novinka 2017, v tvare medvedíka má príchuť citrónu, limetky a coly.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.