Prima novinky 2016 - Mrož, Paráda

Keď sa objavia prvé slnečné lúče, budete pripravení? Prima zmrzlina áno! Bidfood pre začínajúcu sezónu pripravil v opavskej výrobe zaujímavé novinky. Navyše z receptúr všetkých zmrzlín Prima zmizol palmový olej, hoci išlo o minimálne množstvo.


MROŽ Marhule​​

NOVINKA v obľúbenej skupine zmrzlín Mrož ovocie. Po obľúbených jahodách a malinách prestavujeme novinku  MARHULE. Drvené marhule obalené v lahodnej kakaovej poleve dopĺňajú radu úspešných výrobkov MROŽ Jahody a Maliny.

 

Mrož jogurtový s malinovým toppingom

Doplnenie úspešnej rady výrobkov zmrzlinových kornútov PRIMA. Novinka Mrož jogurtový kornút s malinovým toppingom. Osviežujúca jogurtová zmrzlina preliata malinovým toppingom v oblátkovom kornúte.

 
Mrož Čierna ríbezľa s tvarohom 850 ml

Tvarohová zmrzlina s ovocnou chuťou čiernej ríbezle  v zákaznícky atraktívnej vaničke  predávaná pod značkou Mrož.


MROŽ Jahodový 350 ml

Jahodová zmrzlina v praktickom kelímku.
 PARÁDA kus ľadu

Novinka medzi detskými zmrzlinami PRIMA – Paráda Kus ľadu. Zaujímavá imitácia „cencúľa“ určená pre deti.

Obľúbená detská vodová zmrzlina v push-up tube s príchuťou citrónu. Obsahuje ovocný koncentrát. Imitácia ľadového cencúľa.


 

Chcete si objednať zmrzlinu Prima? Kontaktujte svojho obchodného zástupcu, zákaznicke centrum alebo objednávajate na www.mojBidfood.sk
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.