Prima kopčeková zmrzlina

Dobré meno reštaurácie či cukrárne vytvára aj dobrá zmrzlina. Tá môže byť lahodnou bodkou za obedom alebo večerou. Výborne sa hodí ako osobitná súčasť dezertu s priaznivým food cost. Oživte ponuku najžiadanejších kopčekových zmrzlín, špecialít a sorbetov rovnako, ako to každou sezónu robí Prima.

Najžiadanejšie kopčekové zmrzliny aj celú radu špecialít môžete použiť do zmrzlinových pohárov, mliečnych koktejlov, ako doplnok k dezertom alebo na ľadovú kávu. Viac ako dvadsať druhov kopčekových zmrzlín a sorbetov Prima umožňuje veľkú variabilnosť chutí.


Kúsky ovocia, orieškov alebo čokolády zapracované priamo v zmrzline ešte zintenzívňujú jej chuť. Popri smotanových zmrzlinách sa v opavskom závode vyrábajú taktiež sorbety, ktoré sú bohaté na ovocnú zložku (viac ako 25%) a neobsahujú žiadny tuk. Sorbety sa hodia ako osviežujúci dezert po jedle, do ovocných či alkoholických koktejlov.

Prima zmrzlina | kopčeková zmrzlina

Zo širokej ponuky chutí, kombinácií ovocia, čokolády a cukrárenských doplnkov môžete vytvoriť jedinečný
dezert pre horúce letné dni. A to všetko v pohároch, ktoré špeciálne pre značku Prima navrhol špičkový český designér Rony Plesl.

Poháre Prima designe nájdete na mojBidfood.sk
Fotografie: 
549005 | Pohár PRIMA design
Novinka | 520622 Šmoulia
Prima kopčeková zmrzlina | zdobenie vany
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.