Ponuka dňa: Panini

Panino (mn. číslo Panini) je druh teplého zapekaného sendviča, ktorý je známy predovšetkým z talianskej kuchyne. Tlakom kontaktného grilu a pôsobením tepla dochádza k prelínaniu všetkých chutí a obyčajná bageta sa tak behom krátkeho okamžiku stáva chrumkavou delikátnou pochúťkou.

 

Nezameniteľná chuť a ľahká príprava robí z týchto teplých sendvičov trend, ktorý prináša výrazné oživenie ponuky nielen v segmente rýchleho občerstvenia.

V našom sortimente nájdete široký výber, ktorý umožňuje vytvoriť skutočne veľmi pestrú ponuku teplých sendvičov.

Ponuka dňa: PANINI

  • Šunkové

  • De Luxe

  • Barbecue

  • Hydinové

  • Vegetariánske

     


Rady pre prípravu skutočne vydarených a lahodných panini

Panini by malo byť jednoduché v chuti i použitých ingredienciách. Nepreháňajte to s počtom použitých surovín. Cieľom nie je naplniť sendvič maximálnym množstvom ingrediencií, ale docielenie dokonalého vyváženia jednotlivých chutí.

Príliš bohatá náplň zamedzuje ľahkému šíreniu tepla dovnútra sendviča počas zapekania. Môže tak dôjsť k tomu, že povrch panini je upečený, zatiaľ, čo vo vnútri nie sú suroviny dostatočne 
prehriate a prepojené.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Panini natural
Ciabatta
Trhané bravčové mäso BBQ
Dusená šunka plátky
Serrano sušená šunka
Údený losos kúsky
Mozzarella blok


Samozrejmosťou by malo byť použitie surovín tej najvyššej kvality. Jednoduché kombinácie základných surovín, bez použitia nadmerného množstva korenín či ďalších prípravkov na zlepšenie chuti, dávajú jednotlivým zložkám náplne možnosť, aby rozvinuli svoju skutočnú chuť. Výberom surovín tak môžeme veľmi zásadne ovplyvniť konečnú chuť a kvalitu panini.Správne pripravené panini musia byť chrumkavéna povrchu a vláčne vo vnútri, preto najvlhkejšiu zložku náplne umiestnime vždy do stredu sendviča. Zabránime tak rozmáčaniu pečiva a sendviče zostanú aj po zapečení vo vnútri šťavnaté.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.