Pečieme v Dámskom klube Dobroty z lístkového cesta

Spoločnosť Bidfood Slovakia uvádza koncom roka na slovenský trh nový rad výrobkov pod značkou Dobroty babičky Kláry.


 

Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli mediálne podporiť túto značku a preto sme pripravili 3 recepty z lístkového cesta: 

  • Zeleninová roláda v lístkovom ceste
  • Losos v lístkovom cestíčku
  • Sladký dezert z lístkového cesta
     

Tieto 3 receptové variácie odprezentoval gastronomický špecialista spoločnosti Bidfood Slovakia  - Milan Michalec v relácii Dámsky klub na RTVS dňa 11. 12. 2013. 


 


 


Nové lístkové cesto zn. Dobroty babičky Kláry je vyrobené v našom vlastnom závode. Na výrobu cesta používame najlepšie suroviny. Zameriavame sa hlavne na kvalitu múky a margarínu.  Vďaka tomu zaručujeme vysokú kvalitu použitých surovín a proces spracovania.  Keďže vyrábame iba z kvalitných surovín, tak naše lístkové cesto pri pečení výrazne naberá objem a veľmi dobre listuje.
Má až 72 vrstiev, preto je ideálne na prípravu domácich závinov.
 

Lístkové cesto ponúkame v týchto baleniach:
336012 Lístkové cesto 36 x 400 g
336015 Lístkové cesto 18 x 350 g
336011 Lístkové cesto + 20 % Zadarmo 36 x (350 + 70 g)

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.