Nové kopčekové zmrzliny PRIMA 2015

Oživte svoju ponuku kopčekovej zmrzliny o novinky voňajúce exotikou. Tento rok prichádzajú dva nové sorbety a dve smotanové zmrzliny – dve sladké a dve príjemne kyslé osviežujúce chute. Všetky sa výborne hodia taktiež ako osobitná súčasť dezertu s priaznivým Food cost.

Zmrzliny Prima, doplnky na výrobu pohárov i reklamné predmety žiadajte u svojho obchodného zástupcu alebo kontaktujte zákaznicke centrum.

Prima zmrzlinový pohár

Zmrzliny so smotanou

Nealkoholická verzia mojita v kopčekovej podobe si získa svojich priaznivcov vďaka neprekonateľnej kombinácii kyslej limetky, cukru a voňavej mäty. Lahodná kokosová zmrzlina s čokoládovým toppingom zase Vašich zákazníkov prenesie do exotického raja.

 

Výborne sa hodia po jedle ako ľahké a osviežujúce dezerty. Sorbety, na rozdiel od smotanových zmrzlín, neobsahujú tuk. Viac než 25% tvorí ovocná zložka.

Tohtoročnými novinkami sú sorbet s exotickou chuťou sladučkej maracuje a sorbet s chuťou zeleného jablka, ktorý nie je tak sladký a vďaka miernej kyselosti skvele osvieži.

Sorbety sa môžu využiť na prípravu ovocných koktailov, ktoré chutia najmä deťom a ich mamičkám. Sorbet s mliekom, cukrom a šľahačkou stačí rozmixovať a ozdobiť kúskom ovocia s mätou. Ozdobenú zmrzlinu možno taktiež servírovať s vodkou alebo sektom.

 

Poháre Prima design

Dokonalé doplnky predávajú

Zákazníkov spoľahlivo nalákajú rôzne reklamné predmety. Cenovky Prima s označením zmrzlín im potom uľahčia orientáciu a urýchlia výber zo širokej ponuky.

Zmrzlinu možno servírovať do originálnych pohárov Prima od Ronyho Plesla, českého designéra roka 2011.

 

 

Mohlo by vás zaujímať
Prima novinky 2015
Predstavte zákazníkom 4 nové impulzné a 5 rodinných zmrzlín. Ponúknite nových Mrožov, Pegasov, kornút i ovocnú zmrzlinu. K chutiam tohtoročného leta patrí jogurt či kyslé plody so spoločným cieľom prekvapiť, osviežiť a potešiť.