Nové impulzné zmrzliny Prima 2015

Predstavte zákazníkom 4 nové impulzné a 5 rodinných zmrzlín. Ponúknite nových Mrožov, Pegasov, kornút i ovocnú zmrzlinu. K chutiam tohtoročného leta patrí jogurt či kyslé plody so spoločným cieľom prekvapiť, osviežiť a potešiť.

Chcete predávať zmrzlinu Prima? Kontaktujte svojho obchodného zástupcu, zákaznicke centrum alebo objednávajate na mojBidfood.sk

Jogurtoví Mroži

Prima zmrzlina | Mrož čučoriedkový s jogurtomPrima zmrzlina | Mrož marhuľový s jogurtomMrož Jogurt s čučoriedkami obsahuje 55% jogurtu vďaka unikátnej technológii, ktorá umožňuje vyrobiť zmrzlinu priamo z jogurtu. Čučoriedky k letu jednoznačne patria a spolu s tmavou kakaovou polevou (15%) vytvárajú vynikajúcu kombináciu.

K jahodovému Mrožovi s tvarohom vo vaničke 850 ml sa tento rok pridáva marhuľový Mrož s tvarohom. Všetkých Mrožov vyrába Bidfood vo vlastnom závode v Opave a jogurt pre tohtoročné novinky dodáva česká mliekareň.

Nové chute Pegasov

Prima zmrzlina | Pegas Premium CaramelPrima zmrzlina | Pegas citrón limetkaKombinácia kvalitných surovín, ktorej sa nedá odolať. To je karamelový Pegas – zmrzlina s pravou vanilkou pretkaná karamelom a zabalená
v chrumkavej čokoládovej poleve, bohato posypaná lieskovými orieškami. Táto luxusná novinka sa určite stane hitom tohto leta.

V horúcich dňoch Vás zaručene osvieži citrónový Pegas. Kornút s tenkou vrstvou bielej čokolády plný lahodnej citrónovej zmrzliny s limetkovým toppingom tu naozaj chýbal!


Prima zmrzlinaMedzi kopčekovými zmrzlinami je najmä u detí populárna mliečna zmrzlina vo farbách Tutti Frutti a preto je po novom dostupná i na doma v rodinnom balení.

Ďalší úplne nový zážitok prináša Pegas Marlenka – smotanová zmrzlina s medom, orechmi a kúskami obľúbeného dezertu.

V rodinnom balení je teraz dostupný i oľúbený smotanový ChocoMilk v čokoláde.

Paráda pomaranč a Šarišan marhuľový

Prima zmrzlina | Paráda pomarančPrima zmrzlina | Šarišan marhuľový

Zmrazený hustý pomarančový džús pripomína nová vodová zmrzlina Paráda. Ideálne osvieženie pre každého počas horúcich letných dní!

Jedinečná kombinácia vanilkovej zmrzliny s marhuľovou príchuťou - to je nový Šarišan marhuľový. Určený pre milovníkov tradičnej zmrzliny.

Mohlo by vás zaujímať
Zmrzlina Prima
Oživte svoju ponuku kopčekovej zmrzliny o novinky voňajúce exotikou. Tento rok prichádzajú dva nové sorbety a dve smotanové zmrzliny – dve sladké a dve príjemne kyslé osviežujúce chute. Všetky sa výborne hodia taktiež ako osobitná súčasť dezertu s priaznivým Food cost.