Niečo k pivku...

Nakladaný hermelín, utopenec alebo pečené bravčové koleno?

 

Dnes sme si pripravili niečo pre milovníkov piva. K zlatému moku sa hodí množstvo jedál, či už sú to utopenci s feferónkami, bravčové rebierka, pečené kolená alebo nakladaný camembert. Všetky ale pri príprave zaberú množstvo času a vyžadujú určitú dávku zručnosti. Vďaka nám ich svojim hosťom môžete podávať v priebehu pár minút.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.


Utopenci s feferónkami

Utopenci patria k obľúbeným  pokrmom v  studenej kuchyni a často ich podávame práve k pivu. Špekáčiky sú olúpané, cibuľa nakrájaná na plátky, feferónky celé a všetko je zaliate v sladkokyslom náleve.

342972 Utopenci s feferónkami môžete objednať na mojBidfood.sk

Nakladaný pikantný camembert

Pikantný nakladaný camembert si zamilujete! Túto vynikajú chuťovku k pivu aj vínu podávame s čerstvým chlebom.


 

Bravčové koleno s kosťou & Bravčové rebrá

Vďaka metóde Sous – vide máte šťavnaté pečené rebrá či bravčové kolená pripravené v priebehu pár minút.  Sous – vide ( z franc. vo vákuu) je kuchárska metóda, pri ktorej sa potraviny pripravujú vo vzduchotesnom umelohmotnom obale vo vodnom kúpeli s kontrolovanou teplotou, ktorá je vždy nižšia ako bod varu a tepelná úprava potom trvá niekoľko hodín. Cieľom je zachovať prirodzenú chuť, šťavnatosťa textúru potravín a obmedziť straty dôležitých živín, ku ktorým dochádza pri varení pri vysokej teplote.

709006 Bravčové rebrá mäsité môžete objednávať na mojBidfood.sk
709005 Bravčové koleno s kosťou môžete objednať na mojBidfood.sk

Zavináče

Zavináče sú zavinuté rezy zo sleďov a zeleniny, naložené v kyslom náleve. Spolu s utopencami a nakladaným camembertom patria k najzákladnejším položkám studenej kuchyne.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.