Návod, ako zostať v spojení s Bidfood Slovakia na FB aj naďalej!

Facebook šokoval všetkých svojich užívateľov po tom, ako príspevky od médií, osobností a spoločností (funpages) presunul do novej kategórie Prieskumník. Na hlavnej stránke sa zobrazujú už iba príspevky od priateľov a platené príspevky.

Slovenskí užívatelia sa stali jednými z tých, ktorí budú testovať novú funkciu Prieskumník. Doteraz sme mohli príspevky lajknutých stránok na Facebooku automaticky vidieť v prehľade Novinky. Facebook ich však premiestnil do Prieskumníka (logo rakety), ktorý nájdete v ľavom stĺpci pod Novinkami. V Prieskumníkovi nájdete príspevky všetkých stránok, ktoré ste lajkli, častokrát aj neaktuálne. Ak sa vám nová funkcia nepáči, máte ešte jednu možnosť. Stačí, ak si rozkliknete ponuku Preskúmať, kde nájdete možnosť Novinky zo stránok a zobrazia sa vám tie najaktuálnejšie príspevky.

Chcete mať novinky z vašich obľúbených stránok pokope a medzi prvými?
Vďaka jednoduchej funkcií sa vám požadované stránky budú zobrazovať prioritne ako prvé. Dôležité je, aby ste sa kurzorom postavili na políčko Sledované a zaškrtli Zobraziť ako prvé a mali zapnuté upozornenia.

Hlavným dôvodom tejto zmeny je to, že si užívatelia prestávali na sociálnu sieť pridávať osobný obsah a osobné príspevky, ale zdieľajú príspevky médií, osobností a spoločností. Facebook ich preto skryl a po novom si budú musieť statusy zaplatiť, ak ich budú chcieť dostať k pôvodnému počtu používateľov facebooku.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.