Z mora priamo na váš stôl

Mäso morských rýb je nielen obľúbenou lahôdkou, ale taktiež dôležitým zdrojom vitamínov a minerálnych látok s pozitívnym vplyvom na naše zdravie. Mrazené Filé NOWACO je pre Vás zárukou prvotriednej kvality = 100 % mäsa bez pridanej vody!Kľúčovým faktorom pre chuť a kvalitu mrazenej ryby je čo najkratšia doba medzi výlovom a spracovaním. Rybárske lode však lovia ryby aj ďaleko od pobrežia. V prípade suroviny pre filé Nowaco je to západne od Aljašky. Preto sa ryby začali filetovať a zamrazovať okamžite na palubách lodí. Taká rybia surovina sa nazýva seafrozen.

Pre lepšiu kvalitu mrazíme na mori!

Naše ryby lovíme v krištáľovo čistých severských moriach pri Aljaške. Ihneď ich opracujeme a bleskovo zamrazíme priamo na mori. Vďaka tomu si ryba uchová svoju prirodzenú chuť a v maximálnej miere zdraviu prospešné látky. Ak chcete kvalitnú rybu bez pridanej vody a chemických prísad, na filé NOWACO sa môžete spoľahnúť.

Rýchla a zdravá večera od NOWACA

Neviete, čo pripraviť na večeru? Skúste mrazené Filé z Aljašky NOWACO. Príprava je jednoduchá – stačí soľ, korenie a tukom vymastený pekáč. Dajte rybu na 10 minút piecť do vyhriatej rúry. Pochutíte si a navyše urobíte niečo pre svoje zdravie!

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
NOWACO Filé z Aljašky

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.