Mikulášske varenie s Bidfood-om

Záleží nám na zdraví našich najmenších, preto pomáhame zamestnancom školských stravovacích zariadení vštepovať deťom správne stravovacie návyky a neustále prinášame nové moderné chute a vône do školského stravovania.

Pravidelne organizujeme varenie v školských jedálňach, kde prezentujeme nové trendy v školskom stravovaní, s využitím existujúcich školských noriem. Tentokrát sme navštívili Základnú školu na Ul. 17. novembra v Sabinove, kde sme v spolupráci s pani vedúcou jedálne pripravili pre deti malé mikulášske prekvapenie. Dňa 6.12.2017 pripravoval pre deti obed v školskej jedálni šéfkuchár spoločnosti Bidfood Marek Madzik a Anton Kubík zo spoločnosti Bonduelle v spolupráci s pani kuchárkami. Na deti čakal chutný mikulášsky obed v podobe tekvicovej polievky, plnených kuracích pŕs s baby mrkvičkou a zemiakmi a jablkovo-mrkvový koláč. 
Po výdatnom obede nasledovala, krátka prednáška od kuchárov, na ktorej sa deti dozvedeli aké je dôležité konzumovať zdravú a pestrú stravu.

Aj naďalej budeme pokračovať v našom úsilí vštepovať deťom správne stravovacie návyky, je však predovšetkým na rodičoch, aby v deťoch vypestovali návyk ku konzumácii zdravých a telu prospešných potravín.

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Rondón. V súčasnosti povinná výbava nejedného kuchára. A to nielen z hľadiska ochrany pri práci, ale takisto ho môžeme vnímať aj ako reprezentačný prvok, ktorý šéfkuchárovi dodáva prestíž. Dajte si záležať na tom, aby aj vaši šéfkuchári nosili kvalitné oblečenie. Objednať ho môžete aj u nás!
Kulinárstvo je ako nevyčerpateľný zdroj inšpirácií. Nikto nevie, kde sú jeho hranice. Na našich gastronomických kurzoch účastníkom sprostredkovávame nielen množstvo informácií, ktoré využijú v praxi, ale takisto sa im snažíme ponúknuť inšpirácie, vďaka ktorým spestria svoje kulinárske remeslo. Presvedčíme vás, že si ich nemôžete nechať ujsť.