Mikulášske varenie s Bidfood-om

Záleží nám na zdraví našich najmenších, preto pomáhame zamestnancom školských stravovacích zariadení vštepovať deťom správne stravovacie návyky a neustále prinášame nové moderné chute a vône do školského stravovania.

Pravidelne organizujeme varenie v školských jedálňach, kde prezentujeme nové trendy v školskom stravovaní, s využitím existujúcich školských noriem. Tentokrát sme navštívili Základnú školu na Ul. 17. novembra v Sabinove, kde sme v spolupráci s pani vedúcou jedálne pripravili pre deti malé mikulášske prekvapenie. Dňa 6.12.2017 pripravoval pre deti obed v školskej jedálni šéfkuchár spoločnosti Bidfood Marek Madzik a Anton Kubík zo spoločnosti Bonduelle v spolupráci s pani kuchárkami. Na deti čakal chutný mikulášsky obed v podobe tekvicovej polievky, plnených kuracích pŕs s baby mrkvičkou a zemiakmi a jablkovo-mrkvový koláč. 
Po výdatnom obede nasledovala, krátka prednáška od kuchárov, na ktorej sa deti dozvedeli aké je dôležité konzumovať zdravú a pestrú stravu.

Aj naďalej budeme pokračovať v našom úsilí vštepovať deťom správne stravovacie návyky, je však predovšetkým na rodičoch, aby v deťoch vypestovali návyk ku konzumácii zdravých a telu prospešných potravín.

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Leto, slnko, chladený nápoj a grilovačka. Kombinácia, ktorá je už takmer klišé, no nikdy neomrzí. Okoreňte si túto predstavu, a to doslova. Koreniace zmesi Coronet dotiahnu chute grilovaného pokrmu do absolútnej špičky.
Rozmýšľate, ako doplniť či rozšíriť ponuku vo svojom podniku? Využite teplé pulty. Vďaka nim prilákate zákazníkov, ktorí ocenia, že svoje jedlo si nakombinujú presne podľa svojich požiadaviek. V spoločnosti Bidfood nájdete všetko, čo k tomu potrebujete. Navyše vám odporučíme dodávateľa gastrotechniky.