Novinky

Príďte si spolu s nami vychutnať v poradí už 11. ročník jedinečného gastronomického veľtrhu Bidfood Expo 2017.
Viete, čo znamená seafrozen, MSC alebo PBO? Viete, z akých rýb sa filé vyrába, ako sa ryby lovia a spracovávajú? Pozrite sa na video z továrne na mori. Presvedčíte sa, že najpredávanejšie Filé z Aljašky NOWACO obsahuje skutočne 100% rybieho mäsa.
Sladká bodka určená pre hostí, ktorí dávajú prednosť neobvyklému, ale skvelému záveru Vášho menu. Ponúknite lahodný zmrzlinový dezert zo špeciálnou receptúrou alebo v špeciálnom balení.
Bidfood pod značkou NOWAMEAT spracováva a vyrába mäsové produkty z bravčového a hovädzieho mäsa najvyššej kvality. Čerstvé mäso sa spracováva vo vlastnom modernom závode v Kralupoch nad Vltavou.
Soľ je nad zlato. Najmä pokiaľ sa jedná o najkvalitnejšiu morskú soľ značky Cornish Sea Salt.
Zmrzlinu najlepšie predáva slniečko, ale úplne sama sa nepredá. Je potrebné jej trochu pomôcť. Predaje zmrzliny Prima výrazne zvýši z diaľky viditeľné predajné miesto, plný mraziaci box či atraktívny vzhľad kopčekových zmrzlín vo výdajníku a menu s cenami. Popri spoľahlivej a kvalitnej distribúcii zmrzlín Vám preto ponúkame reklamne materiály a praxou preverené tipy, ako si jednoducho zvýšiť zisk z predaja zmrzlín.
Bidfood Vám exkluzívne prináša novú radu hovädzieho mäsa z Namíbie.
Predstavujeme Vám nový katalóg zmrzlín Prima na rok 2017.
Z gastronomického veľtrhu, ktorý pre Vás organizujeme už po 11-krát sa stala najväčšia gastronomická udalosť určená pre odbornú verejnosť na Slovensku. Po zmene názvu spoločnosti Bidvest Slovakia na Bidfood Slovakia došlo aj k zmene názvu veľtrhu. Z Bivest Tour sa stáva Bidfood Expo! Zmenil sa síce názov akcie, nič sa však nemení na tom, že Vám opäť chceme priniesť nápady, inšpirácie a nové chute do vašich prevádzok.
Viete, že mrazené šampiňóny Nowaco pochádzajú z Holandska?

Stránky