Luxusné vaničky Pegas - Mnoho chutí pre celú rodinu!

Bidfood pre začínajúcu sezónu pripravil novinky obľúbenej zmrzliny Pegas. Ochutnajte luxusné rodinné vaničky v troch obľúbených príchutiach zabalené v luxusnom balení.


PEGAS Extra čokoládová 900 ml

Čokoládová zmrzlina s čokoládovým toppingom posypaná hoblinkami bielej čokolády balená v luxusnej čiernej vaničke.

PEGAS Horúce maliny

Imitácia obľúbeného dezertu Horúce maliny. Vanilková zmrzlina s rozdrvenými malinami balená v luxusnej čiernej vaničke.PEGAS Vanilková s karamelom

Lahodná vanilková zmrzlina stáčaná s karamelovým toppingom posypaná lieskovými orieškami balená v luxusnej čiernej vaničke.

 


..zmrzlinové kelímky PRIMA 350 ml..


PEGAS Vanilka

Jedinečná vanilkovo – smotanová zmrzlina v praktickom kelímku.
 


Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk ( noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár ) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.