Kuchár Zemplína 2017 Junior

V dňoch 18. - 19. 10. 2017 sa v priestoroch školského internátu Dúha uskutočnil v poradí už 5. ročník medzinárodnej súťaže Kuchár Zemplína. Súťaž organizuje Stredná odborná škola obchodu a služieb v Michalovciach v spolupráci s organizáciou Aregala Slovensko – Kuchári bez hraníc.


Svoje kuchárske schopnosti si prišlo zmerať 17 žiakov z deviatich škôl s gastronomickým zameraním. Témou tohoročnej súťaže bola regionálna gastronómia. V každom jedle musel byť použitý produkt Syrárne Bel Slovensko alebo víno z oblasti Tibava. Medzinárodná porota, ktorej súčasťou bol aj šéfkuchár Bidfood Slovakia Marek Madzík, hodnotila chuť jedla, kreativitu, ekonomiku a hospodárnosť, správnosť technologických postupov, ako aj hygienu pracoviska.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.