Kozí syr Bettine v novom obale

Obľúbený kozí syr s bielou plesňou Bettine dostal nový obal. Vďaka nemu syr neprichádza o vnútornú vlhkosť a zároveň si uchováva živú ušľachtilú pleseň na povrchu.

 

700953 Kozí syr s bielou plesňou BETTINE môžete objednať na mojBidfood.sk

Pred niekoľkými týždňami dostal najobľúbenejší kozí syr nové balenie. Ide o čerstvý holandský syr, ktorý je na povrchu zušľachtený bielou plesňou. Holandské kozie syry Bettine sú výnimočné svojou jemnou chuťou, ktorá je zásluhou mimoriadnej starostlivosti o hygienu kôz v chovoch.

Kozí syr s bielou plesňou BETTINE 


Rovnako ako každý čerstvý syr prechádza pri procese zrenia o vnútornú vlhkosť, čím pomaly stráca svoju hmotnosť. Tento proces je možné zastaviť nepriedušným obalom, napríklad transparentnou fóliou, ale tým by sa zároveň zabila ušľachtilá pleseň na povrchu.

Riešením je nový plastový priehľadný obal, ktorý spomaľuje vysychanie na minimum. Napriek tomu výrobcovia prípadnú prirodzenú stratu hmotnosti vynahrádzajú mierne vyššou hmotnosťou syra pri výrobe.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.