Katalógy BIDFOOD 2016

Záleží nám na Vás, našich zákazníkoch, a preto sme pre Vás pripravili nové katalógy, v ktorých sa dozviete všetky dôležité informácie o našom sortimente a novinkách.

Katalóg MÄSO PRE GASTRONÓMIU

Už viac ako 10 rokov sa zaoberáme nákupom, spracovaním a predajom mäsa. Významnú časť nášho sortimentu mäsa a výrobkov  spracovávame v našich mäsových prevádzkach.

Kompletný sortiment bravčového, hovädzieho, steakového,  teľacieho, jahňacieho, kozacieho a králičieho  či divinového mäsa nájdete v našom novom katalógu s názvom MÄSO PRE GASTRONÓMIU.

Prelistujte si náš nový katalóg: MÄSO PRE GASTRONÓMIU pdf

Katalóg RYBY A MORSKÉ ŠPECIALITY​

Patríme k najväčším a najstabilnejším dovozcom, spracovateľom a predajcom chladených a mrazených rýb na Slovensku.

V našom novom katalógu s názvom RYBY A MORSKÉ ŠPECIALITY sa dočítate množstvo dôležitých informácií, ktoré ste možno o rybách netušili. Nájdete v ňom taktiež celý rybí sortiment od sladkovodných rýb cez morské, až po mäkkýše či kôrovce.

Prelistujte si náš nový katalóg: RYBY A MORSKÉ ŠPECIALITY pdf.

Katalóg ZELENINA OVOCIE A HUBY

Mrazená zelenina je praktická a plná vitamínov. Premýšľali ste niekedy nad tým, aká čerstvá je zelenina, ktorú kupujete? Túto a množstvo iných odpovedí o mrazenej zelenine nájdete v našom novom katalógu s názvom ZELENINA, OVOCIE A HUBY.

Prelistujte si náš nový katalóg: ZELENINA OVOCIE A HUBY pdf.

Katalóg BURGER CONCEPT

Všetko čo potrebujete na prípravu vynikajúcich burgerov, nájdete v katalógu Burger concept. Základ úspechu burgerov tvoria najviac tri výrazné suroviny. Inšpirujete sa našim katalógom a vytvorte nespočetné množstvo kombinácií ingrediencií.

Prelistujte si náš nový katalóg: BURGER CONCEPT pdf.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.