Katalóg Zmrzliny Prima 2017

Predstavujeme Vám nový katalóg zmrzlín Prima na rok 2017.


Okrem tradičných zmrzlín Prima prinášame do novej zmrzlinovej sezóny aj množstvo nových nápadov a tipov. Jedným z nich je nová rada kopčekových zmrzlín inšpirovaná talianskou remeselnou zmrzlinou pod značkou La Panna. Tradične prichádzame s novými zmrzlinami pod značkami Mrož a Pegas Premium a v neposlednej rade rozširujeme ponuku jednoporciových dezertov Prima.

Prelistujte si náš nový katalóg: Zmrzliny PRIMA 2017

Lahodná kopčeková zmrzlina


Pripravte svojim hosťom osviežujúci chuťový zážitok. Zo širokej ponuky chutí, kombinácií ovocia, čokolády a cukrárenských doplnkov môžete vytvoriť jedinečný dezert pre horúce letné dni. A to všetko v pohároch, ktoré špeciálne pre značku Prima navrhol špičkový český designér Rony Plesl.

V pestrej ponuke zmrzlín Prima nájdete najžiadanejšie kopčekové zmrzliny aj celú radu špecialít.
Vďaka nášmu bohatému výberu zmrzlín Vám ponúkame inšpiráciu pre Vaše menu.


 

Sorbety

Ideálny ako osviežujúci dezert po jedle na horúce letné dni. Sorbety neobsahujú žiadny tuk a sú bohaté na ovocné  zložky (viac ako 25 %).

Z ovocných sorbetov Prima môžete svojim zákazníkom pripraviť aj lahodné ovocné koktejly,
ktoré ocenia predovšetkým deti a mamičky. Svojim hosťom môžete taktiež ponúknuť ľahký dezert doplnený alkoholom (sektom alebo vodkou).

 

Kompletný sortiment nájdete na našom e-shope mojBidfood.sk v kategórii ZMRZLINA.

La Panna

História zmrzliny je pestrá. Kým však ľudia prišli na to, ako vyrobiť skutočne dobrú zmrzlinu, trvalo im to niekoľko storočí. Vôbec prvá písomná zmienka o výrobe zmrzliny je z dôb staroveku, presnejšie 3000 rokov pred našim letopočtom z oblasti dnešnej Číny. Možno práve odtiaľ, o mnoho storočí neskôr, si Marco Polo priviezol recept na smotanovú zmrzlinu, z ktorej sa stala dnešná preslávená talianska zmrzlina.
 

Predstavujeme Vám novú radu kopčekových zmrzlín La Panna inšpirovanú talianskou remeselnou  zmrzlinou.

Prelistujte si náš nový katalóg: La Panna


Zákaznícke centrum Bidfood Slovakia
Západ: 032/774 28 50, 0912 058 150, e-mail: callcentrum.nm@bidfood.sk
Východ: 051/746 12 50, 0912 058 250, e-mail: callcentrum.po@bidfood.sk

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.