Katalóg Mlieko a mliečne výrobky

Mlieko je jednou z najzdravších potravín. Obsahuje významné živočíšne bielkoviny, tuk, minerálne látky, esenciálne aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky. Dané látky sú významné pre zdravý vývoj, funkciu nervovej sústavy a celkovo priaznivo ovplyvňujú zdravie a vývoj človeka.Pre lepšiu orientáciu v našej ponuke mlieka a mliečnych výrobkov, ktoré tvoria jednu z častí nášho širokého sortimentu sme pre Vás pripravili katalóg Mlieko a mliečne výrobky.

Mlieko a mliečne výrobky patria k najcennejším potravinám, ktoré sú zdrojom množstva výživných a životne dôležitých látok. V našej ponuke nájdete tie najkvalitnejšie mliečne výrobky vyrobené z prvotriednych surovín pod vlastnou značkou Meliko či od renomovaných dodávateľov z celej Európy.
 

Bližšie informácie o sortimente mlieka a mliečnych výrobkov Vám poskytnú naši obchodní zástupcovia, zákaznícke centrum či e-shop mojBidfood.sk, ktorý Vám je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
 

Kompletný sortiment nájdete na našom e-shope mojBidfood.sk v kategórii Mliečne výrobky.

Zákaznícke centrum Bidfood Slovakia

Západ: 032/774 28 50, 0912 058 150, e-mail: callcentrum.nm@bidfood.sk
Východ: 051/746 12 50, 0912 058 250, e-mail: callcentrum.po@bidfood.sk

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.