„ Jedlá v školskej jedálni očami detí “

Záleží nám na našich najmenších, a preto sa snaží stále prináša nové moderné chute a vône do školského stravovania.


 

Dňa 19. apríla 2016 sa na Základnej škole, Kulíškova 8 Bratislava - Ružinov konala ochutnávka moderných pokrmov pre našich najmenších.

Degustácia, ktorú spoločnosť Bidfood Slovakia s.r.o. pripravila v spolupráci s obchodnými partnermi a za pomoci tímu kuchárok zo základnej školy vniesla do školského stravovania vôňu zdravých a moderných chutí.


 Deti, pedagógovia, rodičia a predstavitelia mestskej časti Ružinov ochutnali zdravé pokrmy, ktoré sa objavia na jedálničkoch našich základných a stredných škôl po schválení nových materiálno-spotrebných noriem. Jedlá, ktoré sa majú objaviť na tanieroch našich najmenších majú obsahovať suroviny ako kuskus, polentu, strukoviny, väčšie množstvo ovocia a zeleniny.Jedlá očami detí:

  • Šošovicové fašírky

  • Kuracie stehná na šošovicovom ragú

  • Mrkvové fašírky s pohánkou

  • Terina z králika, kuskus so zeleninou

  • Fazuľový brownies

  • Kaša z polenty s orieškami a ovocím
     

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.