Grilujte s nami!

Grilovanie sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejšie a neodmysliteľne patrí k slnečným letným dňom.S príchodom teplých slnečných lúčov sa ulicami či záhradami čoraz častejšie šíri vzduchom typická vôňa uhlíkov, grilovaných pokrmov a zeleniny.

Či už dávate prednosť grilovanému mäsu, rybám, hydine  alebo uprednostňujete grilovanú zeleninu, Bidfood má pre Vás v ponuke širokú škálu sortimentu, z ktorej si vyberie určite každý.


 


Pre milovníkov mäsa sme vybrali hovädziu falošnú sviečkovú steakovú (Chuck Tender)bravčovú panenku alebo kurací špíz Gurmán. V našej ponuke nechýbajú
ani tradičné špekáčiky či klobása.

Pre vyznávačov zdravého životného štýlu máme pripravené grilované baklažánycuketu.
 

Šaláty, či už ako príloha k mäsu alebo ako hlavné jedlo, by na vašom stole určite nemali chýbať. A aby ste mali šalát ešte chutnejší, odporúčame vám široký výber olivových olejov, olív, syrovdressingov, ktoré dodajú šalátom zaujímavú chuť. Stačí si len vybrať, fantázii sa medze nekladú.

Po každej grilovačke netreba zabúdať na to, že je potrebné gril vyčistiť. Najlepšie výsledky dosiahnete kovovou drôtenkou s použitím čistiaceho prostriedku na pripáleniny.

 

Bidfood Slovakia vám želá veľa zábavných a krásnych chvíľ strávených s rodinou a priateľmi pri grilovačke.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.