Grilujte s fantáziou!

Grilovanie neodmysliteľne patrí k letným dňom. S príchodom slnečných lúčov sa ulicami či záhradami čoraz častejšie šíri vzduchom typická vôňa uhlíkov, grilovaných pokrmov a zeleniny. Pripravte si s nami na grile niečo nevšedné a tak lahodné.

Grilovanie so Sous-vide

Grilovanie dáva mäsu výraznú chuť a vôňu, ale môže sa ľahko stať, že neodhadnete teplotu v grile a mäso zvonku spálite ale vo vnútri zostane surové. Najlepší spôsob, ako dosiahnuť šťavnaté a dokonale pripravené mäso, je použiť mäso Sous-vide.

Čo je metóda Sous–vide?

Sous-vide (z franc. vo vákuu) je kuchárska metóda, pri ktorej sa potraviny pripravujú vo vzduchotesnom umelohmotnom obale vo vodnom kúpeli s kontrolovanou teplotou, ktorá je vždy nižšia ako bod varu a tepelná úprava potom trvá niekoľko hodín. Cieľom je zachovať prirodzenú chuť, šťavnatosť a textúru potravín a obmedziť straty dôležitých živín, ku ktorým dochádza pri varení pri vysokej teplote.

Viac informácií o tejto jedinečnej metóde nájdete v našom katalógu:
Mäso Sous-vide = Ready to eat
 


Makrela vhodná na grilNOWACO | Makrela

Najcennejšie mäso je rybie, nakoľko je rýchlo stráviteľné a bohaté na kvalitné bielkoviny a vitamíny.
Makrela obsahuje Omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú bojovníkmi proti rakovine a podporujú činnosť nervovej sústavy.

Pripravte si chutnú, zdravú a zoštíhľujúcu večeru!

Makrela síce obsahuje v 100 g mäsa až 20 g tuku, nemusíte mať však obavy, že z nej priberiete. Rybí tuk prospieva srdcu, mozgu a obsahuje nenasýtené mastné kyseliny.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.