Great Burger – hovädzí burger hravo do 4 minúť

Zvezte sa na populárnej hamburgerovej vlne. Všetko čo potrebujete na prípravu vynikajúceho hovädzieho hamburgera nájdete v našom sortimente. Základom je predpečený hovädzí burger Nowaco, ktorý možno vo veľmi krátkom čase rovno zo zmrazeného stavu úplne dopiecť. Výsledkom je šťavnatý burger s čistou chuťou hovädzieho mäsa.Great Burger | hovädzí burger
Výroba

Hovädzie burgery Nowaco s priemerom 11 cm vyrába Bidfood v opavskom závode z hovädzieho mäsa vlastnej výroby. Vďaka tomu má surovinu pod stálou kontrolou. Burger sa v Opave pečie na grile a šokovo zmrazí.

Bez strát

Kým sa burger upečie, stratí z pôvodnej hmotnosti surového mäsa až desiatky percent. V prípade predpečeného hamburgera utrpí najväčšiu stratu výrobca a zákazníkom pri dopekaní už takmer nič z burgera nevytečie. Cena predpečeného burgera je tak oveľa výhodnejšia ako sa môže zdať.

Príprava

Hovädzí burger Nowaco je vďaka špičkovej technológii vo výrobe upečený tak, aby sa finálnym ohrevom nevysušil, ale zostal šťavnatý. Na predajnom mieste sa zmrazený alebo povolený dopeká na grile, v rúre alebo konvektomate. Rýchlosť záleží iba na type zariadenia.

Predajným miestam Great Burger je možné po dohode s obchodným zástupcom pomôcť s propagáciou.

Great Burger

Projekt Great Burger vyberá zo širokého hamburgerového sortimentu Bidfoodu jednoduchý základ: dva druhy žemlí, mäso, slaninu, cheddar, zeleninu a doplnky. V ponuke nechýba BBQ omáčka ani krabička s certifikátom vhodnosti pre styk s hotovým pokrmom.


NÁKUPNÝ ZOZNAM:

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05. 
Fotografie: 
342270 Hovädzí burger predpečený
550157 Papierová krabička na hamburger
Priložené súbory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Great Burger | leták259.69 KB
PDF icon Great Burger | plagát115.03 KB
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.