GREAT BURGER

Zvezte sa na populárnej hamburgerovej vlne. Všetko čo potrebujete na prípravu vynikajúceho hamburgera nájdete v našom sortimente.

V Európe vrátane Slovenska sa úspešne presadzuje koncept burger reštaurácií. Predovšetkým mladí ľudia burgery milujú. Za posledné tri roky sa zvýšila konzumácia hamburgerov v Európe o 80%. Prečo pravý hamburger zaradiť do jedálneho lístka aj v bežnej reštaurácii?
 

Siahnu po ňom hostia, ktorí tradičnú kuchyňu nevyhľadávajú. Porcie sú dostatočne veľké a hostia majú pocit, že sa dobre najedli. Na prípravu jedinečného burgera nie sú potrebné špeciálne zručnosti, pretože postup prípravy sa dá ľahko naučiť. S preverenými surovinami sa dosiahne vždy vysoká kvalita.
 

Radi by ste svojim zákazníkom pripravili špičkový hovädzí burger?
Máme pre Vás jednoduché komplexné riešenie!

NÁKUPNÝ ZOZNAM 

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
GREAT BURGER leták
GREAT BURGER plagát
Priložené súbory: 
PřílohaVelikost
PDF icon GREAT BURGER leták259.69 KB
PDF icon GREAT BURGER plagát115.03 KB
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.