Gastroštúdio | kuchárske kurzy

Bidfood Gastroštúdio ponúka kuchárske i poradenské kurzy pre odbornú verejnosť a zamestnancov. Kurzy pripravuje Gastro Team Bidfood so špičkovými kuchármi. 

Moderné Gastroštúdio Bidfood je zamerané na prezentáciu moderných trendov v kuchyni, kuchárske ukážky, semináre a kurzy pod vedením našich odborníkov. Našim cieľom je zvyšovať úroveň slovenskej gastronómie.

Počas kuchárskych kurzov Vás naučíme ako správne pripravovať rôzne druhy mäsa, hydiny či rýb. Na kurzoch získate množstvo inšpirácii z tradičnej aj modernej kuchyne, ktorými spestríte jedálny lístok vo vašom gastronomickom zariadení.  Každý účastník po absolvovaní kurzu obdrží recepty a certifikát.
 

Aktuálne pre Vás pripravujeme kurz: Česká divina v tradičnom aj modernom prevedení.

Záujem o divinu neustále rastie vďaka jej vysokej nutričnej  hodnote i kulinárskej atraktivite.  
Patríte medzi tých, ktorí by radi servírovali zaujímavé jedlá z diviny a aby ich zákazníci kvôli divine vyhľadávali? Práve pre Vás je určený nový kuchársky kurz Česká divina v tradičnom aj modernom prevedení.
 

Na kurze získate dôležité informácie o divine značky PETRON - od výkupu zveri, kontrolu kvality, cez spracovanie  až po samotný predaj.

Kurzom Vás bude sprevádzať Marek Madzik - šéfkuchár Bidfood Slovakia.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Prihlasovací formulár nájdete v sekcii Gastroštúdio alebo kliknite tu.

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.