Gastronomický veľtrh

Z gastronomického veľtrhu, ktorý pre Vás organizujeme už po 11-krát sa stala najväčšia gastronomická udalosť určená pre odbornú verejnosť na Slovensku. Po zmene názvu spoločnosti Bidvest Slovakia na Bidfood Slovakia došlo aj k zmene názvu veľtrhu. Z Bivest Tour sa stáva Bidfood Expo! Zmenil sa síce názov akcie, nič sa však nemení na tom, že Vám opäť chceme priniesť nápady, inšpirácie a nové chute do vašich prevádzok.


Pripomeňme si spoločne tie najlepšie momenty z uplynulého ročníka...

Bidvest Tour 2015

- v 2 mestách: Bratislava / Košice

- viac ako 2500 návštevníkov


Bidfood EXPO 2017

Príďte si opäť spolu s nami vychutnať túto jedinečnú gastronomickú udalosť roka plnú inšpirácií a noviniek! Na Bidfood Expo máte možnosť oboznámiť sa s novými trendami v gastronómii.

Kedy a kde?

4. 5. 2017 Nitra, Agrokomplex Národné výstavisko
16. 5. 2017 Košice, Steel Aréna

Tešiť sa môžete na:

  • živé varenie
  • hviezdnych kuchárov
  • degustáciu jedál
  • moderovaný program
  • prezentáciu noviniek
  • odborné konzultácie

Zaregistrujte sa už dnes!

Registračný formulár nájdete tu: Bidfood Expo 2017 – registračný formulár

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.