Gastro Junior Skills Slovakia – Bidfood Cup 2018

Improvizácia, fantázia, nemilosrdný časový limit, povzbudzovanie spolužiakov a profesionálne výsledky! Tak to vyzeralo na finále Gastro Junior Skills Slovakia Bidfood cup, ktorú organizoval Klub mladých kuchárov a čašníkov, Nadácia na podporu odborného vzdelávania a prípravy, Štátny inštitút odborného vzdelávania pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.


Celoštátna súťaž žiakov hotelových akadémii a stredných odborných škôl v odbore kuchár, ktorej bola spoločnosť Bidfood generálnym partnerom, sa uskutočnila dňa 26. januára 2018 na Medzinárodnom veľtrhu gastronómie a cestovného ruchu Danubius Gastro 2018 Inchceba, a.s. Bratislava.

Trojčlenná komisia bola zložená zo špičkových kuchárov a odborníkov v oblasti gastronómie. Martin Kovarský, Marek Svoboda a Marek Madzík pri hodnotení zohľadňovali kreativitu, chuť jedál, využitie surovín, prezentáciu jedál a množstvo iných faktorov. 

Výhercovia:

1 | Michal Mičo - Hotelová akadémia, Žilina
2 | Denis Štefánek - Stredná odborná škola hotelových služieb    a obchodu, Zvolen
3 | Martina Hudáková - Súkromná stredná odborná škola MLADOSŤ, Prešov

 

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.