Fresh Fish Service...denne čerstvé!

U nás si čerstvé ryby môžete vybrať priamo zo špeciálnych áut Fresh Fish Service. Oceníte najmä možnosť prezrieť si tovar pred jeho zakúpením a profesionálny osobný prístup.

Rybí trh denne k Vašim dverám!

  • čerstvé ryby

  • filety

  • morské špeciality

  • a ďalšie čerstvé delikatesy

V prípade záujmu kontaktujte nášho špecialistu a dohodnite si termín!

Bratislava a okolie: 0911 121 387

Košice, Prešov, Tatry: 0903 125 621

Morský vlk

Obľúbené sú najmä v talianskej, gréckej a francúzskej
kuchyni. Lovia sa na rybích farmách, vďaka čomu sú cenovo dostupnejšie, avšak divoko lovené morské vlky nie sú práve najlacnejšie. Nájdete ich najmä v špecializovaných predajniach s morskými živočíchmi. Čerstvé ryby majú lesklú striebristú pokožku, jasné oči. Mäso je biele, žiabre sú čisté a sfarbené dočervena a povrch je mierne slizovitý a priehľadný.
Chuťovo patrí morský vlk k jemnejším rybám, ako je napríklad losos, avšak štruktúra mäsa je pevná. Výhodou je menší počet kostí, ktoré sú navyše jemné. Pred akoukoľvek tepelnou prípravou sa musí z vlka odstrániť šupinatý povrch a plutvy. Morský vlk je vhodný na grilovanie, pečenie, opekanie, dusenie, pošírovanie alebo smaženie.

Objednávať môžete cez mojBidfood.sk : Morský vlk


Celé ryby sa plnia listami byliniek, estragónom, trebuľkou, pažítkou, dužinou limetiek alebo ochutenými
rozmixovanými zemiakmi, slaninou a bravčovým mletým mäsom. Chuťovo vynikne v spojení s citrusovými plodmi – citrónom, limetkou, pomarančom. Zo zeleniny využívajte najmä rajčiny, zemiaky, ale aj mrkvu, karfiol, cuketu či papriku. Z byliniek vyberajte rozmarín, tymian a mätu. Hodí sa aj k hríbikom a brokolici. Kombinujte s olivovým olejom, maslom alebo bielym vínom. Zaujímavú  kombináciu tvorí aj s kaparami a artičokami.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk ( noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár ) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.