Filé z Aljašky NOWACO

Viete, že mäso morských rýb je nielen obľúbenou lahôdkou, ale taktiež dôležitým zdrojom vitamínov a minerálnych látok s pozitívnym vplyvom na naše zdravie? 

Pre lepšiu kvalitu mrazíme na mori!

Naše ryby lovíme v krištáľovo čistých severských moriach pri Aljaške. Ihneď ich opracujeme a bleskovo zamrazíme priamo na mori. Vďaka tomu si ryba uchová svoju prirodzenú chuť a v maximálnej miere zdraviu prospešné látky. Ak chcete kvalitnú rybu bez pridanej vody a chemických prísad, na filé NOWACO sa môžete spoľahnúť.

Rýchla a zdravá večera od NOWACA

Neviete, čo pripraviť na večeru? Skúste mrazené Filé z Aljašky NOWACO. Príprava je jednoduchá – stačí soľ, korenie a tukom vymastený pekáč. Dajte rybu na 10 minút piecť do vyhriatej rúry. Pochutíte si a navyše urobíte niečo pre svoje zdravie!

Prečo jesť morské ryby?

5 dôvodov, prečo jesť ryby NOWACO:

1. Mäso rýb je zdravé (obsahuje Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny, jód, bielkoviny a ďalšie prospešné látky)

2. Príprava jedál je rýchla s pôsobivým výsledkom

3. Ryby NOWACO zamrazené priamo na mori zachovávajú svoji prirodzenú chuť a zdraviu prospešné látky

4. Bez chemických prísad

5. Dostupné 365 dní v roku

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
Nowaco filé
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.