Exkluzívne sleďové filety

Solené alebo marinované sleďové filety so sušenými rajčinami v oleji sa odporúčajú ako vynikajúca studená večera na doma alebo predkrm v reštaurácii. Za kvalitu ručí značka Nowaco a o exkluzivite zákazníkov v obchodoch presvedčí nadštandardný obal.


 

Slede sa spracovávajú okamžite po výlove. Pochádzajú zo severovýchodného Atlantiku. Do výrobkov sa používajú vybrané filety bez kostí a kože. Výslednú vyváženú chuť rýb a korenia získajú filety prirodzeným marinovaním bez pridaných konzervantov.

Solené sleďové filety a marinované sleďové filety so sušenými rajčinami v malom balení sa veľmi dobre hodia ako predkrm v reštaurácii. Jednotlivé balenia obsahujú dve porcie po 80 g rybieho mäsa.

Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

741003 Nowaco Sleďové filety v oleji 
741004 Nowaco Sleďové filety so sušenými rajčinami

Mäso sleďov obsahuje okrem iných vitamínov a minerálnych látok aj Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré majú pozitívny vplyv na celkovú imunitu organizmu, ochranu kardiovaskulárneho systému a znižujú hladinu cholesterolu.

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.