Domáca pohoda s Prima zmrzlinou

Najlepší letný dezert je zmrzlina. V horúcich dňoch schladí a uspokojí chute na niečo sladké. Pre maškrtníkov, ktorým nestačí bežná porcia zmrzliny a rodinné balenie je moc veľké, sú pripravené väčšie kelímky s najobľúbenejšími príchuťami.

Pegas Horúce maliny

Evergreen slovenských reštaurácií inšpiroval ku vzniku novej rodinnej zmrzliny. Vanilkovú zmrzlinu dolaďuje malinový topping. Rozšírila radu rodinných balení zmrzlín Pegas (900 ml), ku ktorej patrí Extra čokoládová a Vanilková s karamelom a orieškami. Trojica toto leto získala aj nové balenie.Mrož Čierna ríbezľa s tvarohom

Sladko trpká chuť a silná aróma čiernej ríbezle sa pretkali s tvarohovou zmrzlinou. Elegantná zmrzlina vo vaničke (850 ml) si bezpochyby nájde svojich obdivovateľov.


 

Mrož jahodový & Pegas vanilkový

Obľúbená dvojica zmrzlín vo vaničkách (850 ml) Mrož jahodový s tvarohom a Pegas so smotanou s mletým vanilkovým luskom sa dočkali aj balenia do praktického kelímku (350 ml). Hodí sa pre jedákov, pre ktorých je bežná porcia zmrzliny malá a tým, pre ktorých je rodinná vanička veľká.

Poézia Caffé Latte

Menšiu sestričku dostala roláda Poézia (1000 ml). Volá sa Poézia Caffé Latte (550 ml). Ako názov napovedá, čokoládovú príchuť zmrzlinového dezertu zamenila príchuť kávy s mliekom.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.