Detské jedlá Nowaco Kids | NOVINKY 2016

U detí aj rodičov mali veľký úspech výrazné obaly, ktoré ukrývali jedlá z tých najlepších surovín. Nová rada mrazených jedál Nowaco Kids sa stala veľmi úspešnou. Maškrtné jazýčky sa tak môžu tešiť na novinky: nugety z lososa a zeleninovú zmes guľôčkové trio. 

Nugety z lososa

Prečo sa niektoré deti vyhýbajú zdraviu prospešným rybám? Ak je to kvôli kostiam a rybej vôni, potom by sa nugety z lososa mohli stať cestou ku konzumácii rýb. Mäso charakteristickej lososovej farby z voľne loveného lososa gorbušu je bez kostí, obalené v cestíčku a predsmažené. Opečením získavajú nugetky jemne chrumkavú kôrku na povrchu a tým exkluzívny vzhľad s umocnenou chuťou.
 

Spôsob prípravy:
Pred prípravou nerozmrazujeme. Pečieme v teplovzdušnej rúre pri teplote 235°C asi 12 minút.
Môžeme taktiež smažiť vo fritéze pri teplote 180°C cca 3 minúty alebo na panvici na rozohriatom oleji 8 až 10 minút na miernom ohni za občasného otáčania.
 

Guľôčkové trio

Deti túto zeleninu ocenia. V opavskom Bidveste pre deti namiešali zdravú, pritom sladkú a zábavnú prílohu. Zmes obsahuje špeciálne odrody zeleniny. Sladký hrášok, sladkú kukuricu a mrkvu parisian – alebo parížsku. Parisian mrkva vyrastá ako guľôčka a zo všetkých odrôd mrkvy je najsladšia. Po zbere sa zbaví len vňate a korienka.
 

Spôsob prípravy:
Na panvici rozpustíme 30 g masla, pridáme zeleninovú zmes a pomaly za stáleho miešania restujeme cca 10 minút.
Mrazenú zeleninu môžeme aj variť vo vode alebo mikrovlnnej rúre a ďalej akokoľvek upravovať.
 

Hotové jedlá Nowaco Kids môžete objednať online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár ) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 058 150.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.