Detské jedlá Nowaco KIDS

Jahodové knedličky z tvarohového cesta s jogurtom, obaľovaný eidam v tvare dinosaura či nemleté kuracie rezne? Špeciálne pre našich malých stravníkov pripravili v opavskom Bidveste najobľúbenejšie detské jedlá.


 

Tvarohové jahodové knedličky

Tvarohové jahodové knedličky KIDS sú pripravené z kvalitného tvarohového cesta, ktoré je obohatené  jogurtom, čo mu dodá ešte vláčnejšiu a jemnejšiu chuť. Jahodová náplň obsahuje 80% skutočných sekaných jahôd. Vyvážená kombinácia tvarohu, jogurtu a jahôd bude pre deti skutočnou pochúťkou. Obzvlášť ak sú svojou veľkosťou šité na mieru práve deťom.

Spôsob prípravy:

Zmrazené knedličky vložíme do mierne osolenej vriacej vody
a varí­me cca 7 minúť bez pokrývky. Odporúčame podávať posy­pané cukrom a poliate rozpusteným maslom.

Hotové jedlá Nowaco Kids môžete objednávať online po prihlásení na eshop mojBidfood.sk
333601 Tvarohové jahodové knedličky | 333603 DINO Obaľovaný syr | 333602 Kuracie rezne

Alebo gastro balenie :
342033 Obaľovaný syr DINO | 342380  Obaľované kuracie rezníčky

Kuracie rezne

Kuracie rezne sú pripravené z nemletých kuracích pŕs a obalené do prvotriednej strúhanky. Pri správnej príprave tak zákazník môže oceniť plnú chuť šťav­natého kuracieho mäsa a chrumkavej strúhanky.

Spôsob prípravy:

Zmrazené rezne vložíme do predhriatej fritézy na teplotu oleja 170°C a smaží­me dozlatista alebo ich pripravíme na panvici v dostatočne silnej vrstve rozohriatého tuku.
 

DINO Obaľovaný syr

Syr Eidam formovaný do tvaru dinosaura osloví všetkých milovníkov obaľovaného syra a dinoparkov. Dokonalú chuť dotvára kvalitná strúhanka a správna príprava. Všetci a deti predovšetkým sa môžu tešiť na plnú chuť vláčneho syra a chrumkavú strúhanku.

Spôsob prípravy:

Zmrazený syr vložíme do predhriatej fritézy na teplotu oleja 180°C a smaží­me dozlatista alebo na panvici v dostatočne silnej vrstve rozohriatého tuku.

Mohlo by vás zaujímať
Polievka je základ každého obeda. Správna polievka musí byť uvarená z dobrých a poctivých surovín. Značka Dobroty babičky Kláry preto prichádza na trh s absolútnou novinkou. Mrazené polievky stačí vyklopiť z praktického kelímku, mierne zriediť a zohriať.
V Opave sa vyrába certifikované jedlo so svojím príbehom. Za všetkým stoja konkrétni ľudia. Niektorí tvoria nové výrobky, iní sa podieľajú na výrobe, ďalší sa starajú o technológie a výrobné objekty. Spoločne sa môžu pochváliť najprestížnejším certifikátom kvality IFS Food. Vo výrobe hotových jedál napríklad modernizáciou podláh a novými výrobkami.