Danubius Gastro 2017

V dňoch 26.1. – 29.1.2017 sa na výstavisku INCHEBA konal 24. ročník veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO!Danubius Gastro prezentuje ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva. Prináša množstvo nových užitočných informácií pre prevádzkovateľov hotelov, reštaurácií, kúpeľov, rôznych typov gastroprevádzok a obchodov.
 

Šéfkuchár Bidfood Slovakia Marek Madzik

Spoločnosť Bidfood Slovakia privítala návštevníkov veľtrhu vo svojom vlastnom stánku, ktorý bol zameraný na prezentáciu širokého sortimentu spoločnosti. Prezentácia Burger conceptu a všetkého, čo na prípravu vynikajúceho burgeru potrebujete, tvorila jednu z častí expozície Bidfood. Šéfkuchár Bidfood Slovakia Marek Madzik pripravil pre zákazníkov prezentáciu spojenú s ochutnávkou burgerov a sortimentu spoločnosti, vďaka ktorému dokážete svojim zákazníkom pripraviť nespočetné množstvo variácií burgerov.

Viac informácií nájdete v našom katalógu BURGER CONCEPT.

Najväčšiu pozornosť návštevníkov pútal chladiaci box s rybami, ktoré zaujali svojou rozmanitosťou a pestrosťou. Bidfood je špecialistom na dovoz stredomorských rýb – pražma zlatá a morský vlk patria medzi najobľúbenejšie ryby u zákazníkov.  
 

Viac informácií nájdete v našom katalógu RYBY A MORSKÉ ŠPECIALITY.

Dôležitou komoditou, ktorej Bidfood venujeme veľkú pozornosť sú potraviny a suroviny pre taliansku gastronómiu, ktoré dováža od renomovaných výrobcov priamo z Talianska. Preto na Bidfood expozícii nemohli chýbať známe talianske cestoviny AGNESI či údeniny a syry tej najvyššej kvality.

 

Veríme, že návšteva stánku Bidfood Vám priniesla množstvo nápadov a inšpirácií do vašich prevádzok.

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.