Burger concept – suroviny & nápady

Zvezte sa na populárnej hamburgerovej vlne. Všetko čo potrebujete na prípravu vynikajúceho hamburgera, nájdete v katalógu Burger concept od Bidfoodu. Základ úspechu tvoria najviac tri výrazné suroviny. Inšpirujete sa katalógom a vytvorte nespočetné množstvo kombinácií.

Hamburgery +80%

V Európe vrátane Slovenska sa úspešne presadzuje koncept burger reštaurácií. Predovšetkým mladí ľudia burgery milujú. Za posledné tri roky sa zvýšila konzumácia hamburgerov v Európe o 80%. Prečo pravý hamburger zaradiť do jedálneho lístka aj v bežnej reštaurácii?

Siahnu po ňom hostia, ktorí tradičnú kuchyňu nevyhľadávajú. Porcie sú dostatočne veľké a hostia majú pocit, že sa dobre najedli. Na prípravu jedinečného burgera nie sú potrebné špeciálne zručnosti, pretože postup prípravy sa dá ľahko naučiť. S preverenými surovinami sa dosiahne vždy vysoká kvalita.

Prelistujte si náš nový katalóg:

Katalóg Burger concept 2016 pdf

Kompletný sortiment z katalógu môžete objednávať cez portál mojBidfood.skPrekvapte svojich zákazníkov tým najlepším hamburgerom! Vďaka nášmu novému katalógu, ktorý obsahuje veľa tipov a informácií pripravíte množstvo variácií hamburgerov podľa požiadaviek vašich zákazníkov. Tlačenú verziu katalógu Burger Concept žiadajte u svojho obchodného zástupcu.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.