Bidvest Tour 2013

Spoločnosť Bidfood pre svojich zákazníkov i tento rok pripravuje ďalší ročník Bidvest Tour 2013. Téma „Ako variť ekonomicky z kvalitných surovín a byť originálny“ zostáva aktuálna a fantázia kuchárov nevyčerpateľná. Výnimočnú kuchársku show tentokrát pripravia Branislav Križan, Jozef Hromják a Miloš Lachkovič.

Túto jedinečnú gastronomickú akciu, určenú pre zákazníkov zo sektoru HORECA každoročne usporiadava spoločnosť Bidfood Slovakia.

Výstava produktov a technológií sa začína o 15:00 hod. Záujemci  sa zoznámia s novými trendami v gastronómii. Množstvo stánkov ponúkne odbornú konzultáciu spojenú s ochutnávkou jedál. V ponuke samozrejme nesmú chýbať pokrmy z kuchárskej show. Priestory Bidvest Tour sa zatvárajú o 18:00 hod.

Kuchárska show

Nenechajte si ujsť výnimočnú kuchársku show v podaní šéfkuchárov Branislava Križana, Jozefa Hromjáka a Milana Lachkoviča. Programom Vás bude sprevádzať náš gastronomický špecialista Milan Michalec.

Kedy a kde:

29. 10 . 2013 Banská Bystrica Hotel Lux
30. 10. 2013  Bratislava Hotel NH Gate One
5. 11. 2013   Košice Hotel Yasmin
6. 11. 2013   Štrbské Pleso Hotel Crocus

Ilustračné video si môžete pozrieť tu:

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.