Bidvest Gastrotour 2012

Spoločnosť Bidfood Slovakia s.r.o. naďalej pokračuje v tradícii organizovania gastronomických prezentačných akcií pre svojich zákazníkov.V uplynulých dňoch sa v 4 slovenských mestách  Košice, Poprad, Bratislava a Banská Bystrica konal v poradí už 7. ročník Bidvest Gastrotour.

Tak ako po minulé roky, aj tento rok sa naši návštevníci mohli tešiť na prezentáciu výrobkov a noviniek formou samostatných expozícií našej spoločnosti, ako aj partnerských spoločností, ktoré sme si dovolili na akciu prizvať. 

Návštevníci mali možnosť osobne sa zoznámiť s tohtoročnou novinkou Bidvestu e-shopom www.mojbidfood.sk. Nakupovanie prostredníctvom neho poskytuje komfort nakupovania cez internet. Pri vybraných produktoch naviac ponúka výhodnejšie ceny.
 

Podľa ohlasov zákazníkov priamo na prezentácii, ako aj bezprostredne po nej, bola vyhodnotená ako najlepšia za posledné roky.
 

Na rozdiel od minulosti sme si pre našich zákazníkov pripravili riadenú degustáciu so živou ukážkou prípravy jedál. Ukážky boli zamerané na prípravu denného menu zo surovín, ktoré sú podľa našich skúseností na tento účel v slovenskej gastronómii využívané v minimálnej miere.


 

Počas ukážok ste mali možnosť degustovať tieto zaujímavé a netradičné jedlá:

A nielen to!


Pochutiť ste si mohli aj na Tortille plnenej kuracím mäsom a pikantnou fazuľou,parených buchtách, taštičkách plnených jablkami a škoricou či pečive a mnohých ďalších jedlách.

Vrcholom prezentácie bola ukážka netradičného jedla z tradičných surovín. Pripravili sme pre Vás "Kačicu ako ju nepoznáte" a keďže sa blížia vianočné sviatky, pre inšpiráciu sme pripravili Vianočného kapra "trochu inak."
 


Všetky recepty ako aj postup prípravy nájdete na stránke www.bidfood.sk.

Týmto by sme chceli poďakovať za spoluprácu šéfkuchárovi Martinovi Kovarskému, ako aj Tomášovi Zumrovi a Rudolfovi Rusnakovi z firmy Rational, Jergušovi Burčíkovi z firmy Gastrorex a v neposlednom rade Zväzu kuchárov a cukrárov, ktorí našu gastronomickú akciu podporili prípravou ochutnávok finger foods.

Zároveň by sme chceli poďakovať spoločnostiam:
AG Food, Alfa Bio, Bonduelle, Farm Frites, Gastroma, Gastrorex, Hiestand, Kotányi, Marver, Milex, Myriada, Novofruct, Pečjak, Rational, Uniliver a Zeelandia, ktorí sa našej prezentácie zúčastnili.

Veríme, že ste si prišli na svoje, cítili ste sa dobre a že ste načerpali veľa inšpirácií.

Na základe dobrého ohlasu a želania zákazníkov, pripravujeme samostatné školenia a prezentácie steakového mäsa a čerstvých rýb. Bližšie informácie získate od našich OZ.Prajeme Vám úspešnú zimnú sezónu a tešíme sa na ďalšie stretnutie!

Milan Michalec
Oblastný vedúci predaja Gastro

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.