Bidfood Slovakia s.r.o. sponzor Krištáľového krídla

Spoločnosť Bidfood Slovakia s.r.o. patrí medzi sponzorov Krištáľového krídla, ktoré podporuje charitatívne projekty a organizuje benefičné podujatia. Krištáľové krídlo už dvadsať rokov oceňuje výsledky tvorivej práce najúspešnejších osobností Slovenska v rôznych oblastiach spoločenského, hospodárskeho, vedeckého, športového a kultúrneho života. 

Pri príležitosti osláv 20. výročia pripravilo viacero kultúrnych a spoločenských podujatí, ktoré sa budú počas roka konať po celom Slovensku. Oslavy boli zahájené 17. mája tlačovou konferenciou, ktorá sa konala v hoteli Double Tree by Hilton a hosťami boli: Mária Vaškovičová, Václav Mika, Štefan Rosina, Táňa Pauhofová a Štefan Skrúcaný.

Aj vďaka reklamným a mediálnym partnerom sa z Krištáľového krídla stala úspešná značka, ​ktorá má svoje krídla. Mária Vaškovičová približuje: „Vďaka dôvere partnerov Krištáľové krídlo nielen oceňuje, ale aj pomáha. Nezabúdame na tých, ktorí nie vlastnou vinou mali v živote menej šťastia. Zaslúžia si našu pozornosť, pomoc a úctu.“ V roku 2010 založilo Krištáľové krídlo nadáciu, ktorá za 6 rokov svojej činnosti rozdala 800 000 eur na podporu konkrétnych projektov pre ľudí s rôznymi formami znevýhodnenia.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.