Bidfood sa čoskoro rozrastie

Výrobné závody a distribučné depá Bidvest, od nového roka Bidfood, sa stále rozrastajú. Na Slovensku a v Českej republike sa v tomto roku rozbehlo niekoľko projektov. Rozširujú sa závody na spracovanie rýb a pracuje sa aj na nových depách.

Prešov | nové depo | 2016


Nové depo Prešov

Bidfood Slovakia plánuje v máji 2017 otvoriť úplne nové distribučné depo v Prešove. Bohužiaľ areál uprostred zástavby nebolo kam rozšíriť, preto sa v októbri 2016 začalo stavať na okraji mesta. Nové depo umožní ďalšie rozširovanie sortimentu na Slovensku.
 

Piate české depo

Taktiež v Českej republike je potrebných viac skladovacích priestorov. Kvôli skracovaniu vzdialeností rozvozových áut k zákazníkom vznikol projekt piateho distribučného depa. Geograficky najvýhodnejšie bude vybudovať depo na východe Čiech. Piate depo odbremení tie súčasné a umožní navýšenie sortimentu. Začiatok výstavby sa plánuje po zariadení potrebných povolení.

Kralupy | nová spracovňa mrazených rýb | 2016

Nová budova pre ryby

Kralupské výrobné závody, kde sa spracovávajú mrazené a čerstvé ryby, už nemajú kapacitu k ďalšiemu rastu. Preto sa na konci leta začalo s prípravnými prácami na stavbu novej spracovne mrazených rýb. V novembri sa začalo stavať a v prvej polovici roku 2017 sa očakáva zahájenie výroby. Do pôvodných priestorov sa potom rozšíria výrobné závody zaoberajúce sa chladenými rybami.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.