Bidfood Expo je opäť tu!

Kulinárska udalosť, ktorá poteší chuťové poháriky každého návštevníka je opäť tu. Príďte a nahliadnite pod pokrievku majstrov svojho remesla! Privítame vás 21. - 22. novembra 2018 v Liptov aréne v Liptovskom Mikuláši.

Najväčšia gastronomická udalosť roka. Taký prívlastok nesie Bidfood Expo 2018, ktorý tento rok otvorí svoje brány už po dvanástykrát. Odborná verejnosť si môže prísť užiť tú pravú kulinársku atmosféru, počas ktorej nielen ochutná novinky a stálice vo svete jedál, ale takisto sa môže priučiť kuchárskemu remeslu.

Kedy a kde?

21. - 22. november 2018
Liptov aréna, Liptovský Mikuláš

Program, ktorý stojí za to!

O tom, že Bidfood Expo 2018 je udalosť, ktorej sa jednoznačne oplatí zúčastniť, svedčí aj bohatý program, v ktorom nechýbajú:

  • odborné konzultácie
  • degustácie jedál​
  • prezentácie produktov
  • gurmánska show v podaní kuchárskej elity
  • živé varenie na pódiu
  • diskusné fórum

jedla.jpg

Učte sa od najlepších!

Tento rok sme pre vás vybrali kuchársku elitu. Svoje umenie v oblasti varenia vám predvedú odborníci na slovo či chuťové poháriky vzatí - michelinskí kuchári Giorgio Diana a Ebbe Vollmer. K nim sa pripojí aj známy český šéfkuchár Zdeněk Pohlreich a šéfkuchár spoločnosti Bidfood Marek Madzik. Programom vás bude sprevádzať šarmantná moderátorka Adriana Poláková.

Bidfood Expo 2018 by ste jednoznačne nemali zmeškať. Pozrite sa, aká atmosféra vládla na minulom ročníku:

Na túto udalosť sa budete môcť registrovať už čoskoro! Sledujte náš Facebook alebo webovú stránku bidfood.sk.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.