Bidfood Expo 2017 | Nitra & Košice

Bidfood Expo je najväčšia gastronomická udalosť pre odbornou verejnosť na Slovensku. Po roku sme sa opäť stretli na tomto jedinečnom veľtrhu plnom vôní, chutí a inšpirácií.

11. ročník veľtrhu sa konal v dvoch slovenských mestách:

  • 4. 5. 2017 Nitra, Agrokomplex
  • 16. 5. 2017 Košice, Steel Aréna

Pre návštevníkov sme pripravili množstvo stánkov, v ktorých im náš tím špecialistov poskytol nielen odborné rady a konzultácie, ale aj ochutnávku rôznych špecialít, vďaka čomu sa sami presvedčili o kvalite našich výrobkov.
Bohatým programom nás počas celého dňa sprevádzal a zabával Marián Čekovský.

Ani tentokrát  nechýbala kuchárska show, v ktorej svoje umenie predviedli traja špičkoví šéfkuchári:
Jan Punčochář, Martin Korbelič a šéfkuchár zo slnečného Talianska Alessandro Tamburini.
 


Vaša účasť a záujem načerpať nové nápady a poznatky z oblasti gastronómie sú pre nás odmenou a zároveň záväzkom pokračovať aj naďalej v našej usilovnej práci poskytovať Vám kompletný servis a poradenstvo.

Pevne veríme, že ste s nami strávili deň plný kulinárskych zážitkov a odniesli ste si nielen úsmev na tvári, ale aj množstvo inšpirácií do Vašich prevádzok.

Fotografie: 
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.