Bezgluténové Prima zmrzliny

Vo vlastnom modernom závode v Opave pre Vás vyrábame široký sortiment zmrzlín pod značkou Prima, v ktorom nájdete rôzne druhy nanukov ako aj rodinných balení bez lepku (gluténu).Až 90% našich zmrzlín je bezlepkových, v našej legislatíve definovaných ako bezgluténových. Každý bezgluténový výrobok pod značkou Prima má v zložení označenie "Bezgluténový výrobok". V prípade, že výrobok Prima obsahuje pšeničnú múku je tento alergén viditeľne označený tučným písmenom. Sú to kornútky Pegas aj Mrož, výrobok Keks, Rollkeks, Ruská zmrzlina, ktorá tiež obsahuje oplátku. Na zloženie svojich zmrzlín kladieme vysoký dôraz a používame výhradne poctivé suroviny, ako je tvaroh, smotana, mlieko a pravé ovocie prevažne od tuzemských dodávateľov.


Mrož plný ovocia

Vďaka svojej nezameniteľnej chuti, ktorá sa skladá z kvalitných ingrediencií, si na ňom s láskou pochutnávajú deti aj dospelí. Poctivá zmrzlina z tvarohu, mlieka, smotany, cukru a čerstvého ovocia (viac ako 50 %) - to je kombinácia, na ktorej si budete chcieť pochutnávať zas a znova. Či už siahnete po nanuku alebo vaničke Mrož môžete si byť istí, že ide o bezgluténový výrobok.


 

Pegas Premium

Prémiová rada Pegas láka na opojnú chuť mliečno-smotanových zmrzlín zaliatych  v chrumkavej čokoláde. Pravá smotana sa podieľa na ich jemnosti a ingrediencie, ako mandle, orechy a čokoláda zmrzline prenechávajú jedinečnú chuť, ktorú si vychutnáte taktiež bez gluténu.

Ak radi maškrtíte zmrzlinu doma, máme pre vás širokú ponuku rodinných balení - nanukových tort, rolád ako aj vaničiek Prima, Pegas a Mrož, ktoré sú zaručene bez lepku (gluténu).

Celý sortiment Prima zmrzlín nájdete na našom e-shope mojBidfood.sk.
Objednať môžete online po prihlásení na mojBidfood.sk (noví zákazníci musia vyplniť registračný formulár) alebo volajte na Zákaznícke centrum tel. 032/ 774 28 50, 0912 05.
Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.