Ako sa vyrába Mrož?

Mrož je symbolom leta a ikonou medzi zmrzlinami. Vďaka svojej nezameniteľnej chuti, ktorá sa skladá z kvalitných ingrediencií, si na ňom s láskou pochutnávajú deti aj dospelí. Poctivá zmrzlina z tvarohu, mlieka, smotany, cukru a čerstvého ovocia je kombinácia, na ktorej si budete chcieť pochutnávať zas a znova.Najdôležitejšia je chuť jahôd!

Vďaka svojej prírodnej vyváženej chuti sa stal Mrož jednou z najobľúbenejších zmrzlín na Slovensku. Ročne opustí brány našej modernej výroby toľko Mrožov, že na ich výrobu je potrebných takmer 1.000 ton čerstvých jahôd!

Starostlivo vyberáme iba tie najlepšie odrody. Jahody musia byť vyzreté a rýchlo spracované. Vďaka tomu zmrzlina nestráca nič zo svojej sviežej chuti a farby.

Pri výrobe nepoužívame žiadne rastlinné tuky, vodu ani arómy či farbivá. Dôkazom toho sú rôzne odtiene farby Mroža počas roka.Mrož čierne ríbezle

Každý rok prichádza Mrož s novou príchuťou z pravého ovocia. A výnimkou nie je ani toto leto, ktoré láka na novinku Mrož čierne ríbezle. Sladko trpká chuť čiernych ríbezlí si spočiatku pohrá s vašimi chuťovými zmyslami a potom ich zjemní pravou smotanou a tvarohom. Zmrzlina je vyrobená z viac ako 50 % ovocia a neobsahuje rastlinný tuk, umelé farbivá ani žiadne arómy.

Mohlo by vás zaujímať
Ďakujeme všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme Vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci.
Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku 2019 Vám želáme hlavne veľa zdravia, šťastia a pracovných i osobných úspechov.