Sortiment

Ako veľkoobchod potravín ponúkame široké spektrum čerstvých, mrazených a suchých potravín, nepotravinársky tovar a zariadenia pre reštaurácie. Tovar Vám dovezieme kdekoľvek na území SR.

Prezrite si katalógy, prečítajte si o jednotlivých značkách alebo hľadajte informácie o jednotlivých produktoch na portál mojBidfood.sk (po prihlásení).
Ak dávate prednosť osobnému kontaktu obráťte sa na zákaznícke centrum alebo svojho obchodného zástupcu.

Nowaco – mražené a čerstvé potravinyPrima – zmrzlinyBagetier – mražené pečivoPetron – česká zvěřinaDobroty babičky Kláry – tradiční česká jídla

Značky

Vyvíjame a vyrábame potraviny vlastných značiek:

Online veľkoobchod potravín mojBidfood.sk

Informáce o tovare nájdete v e-shope mojBidfood.sk, ktorý Vám uľahčí orientáciu v sortimente a pomôže pri pravidelnom objednávaní. Mnohé funkcie vrátane podrobných informácií sú dostupné až po prihlásení. 

 • Zemiakové výrobky
  Mrazené hranolky, krokety, zemiakové placky a ďalšie zemiakové výrobky vysokej kvality z našej produkcie značky Nowaco, ako aj od ďalších výrobcov - Aviko, Farm Frites, McCain. Zemiaky ponúkame predvarené, pučené alebo opekané. Chýbať nesmú knedličky, noky ani zemiaková kaša. Na výber sú suché zmesi i celkom hotové zemiakové výrobky.  
 • Hydina, biele mäso​
  Kura, kačica, morka, králik alebo nebodaj prepelica? Všetko, od hydinových výrobkov ako kurací hamburger alebo kebab, cez kuracie štvrte, prsia, stehná a rezne, až po delikatesu akou je Foie gras - vykŕmená pečeň.
 • Hotové jedlá
  Široký sortiment hotových jedál - od predsmaženého obaľovaného syra, cez plnenú papriku až po sladké a slané knedličky. Veľkej obľube sa teší 11 druhov pizze od Dr. Oetker.  
 • Koloniál chladený
  ​Vajcia, majonéza, tatárska omáčka, tuky, ale i tofu alebo mrazené čerstvé cestoviny.
 • Koloniál suchý
  ​Všetko zo suchého skladu - oleje, konzervované huby, sterilizovaná zelenina, olivy, kečup a horčica, ryža, múka, strúhanka, cukor i med.
 • Lahôdky
  V pulte s ladhôdkami nesmú chýbať  nátierky ani lahôdkové a rybacie šaláty. Iní majú radšej údené ryby, utopencov, nakladaný hermelín alebo ruské vajce a šunkové rolky v aspiku. V lahôdkach spoločne kraľujú obľúbené značky Nowaco, Šmak a Varmuža.
 • Mäso
  Najčastejšie u nás zákazníci hľadajú bravčové a hvädzie mäsa značky Gurmet vďaka ich vysoko kvalitnému spracovaniu. Najžiadanejšie je bravčové karé, krk, pliecko, panenka i mleté mäso. S grilovacou sezónou potom rastie záujem o grilovacie klobásky, špízy a hamburgery. Zvláštnu kapitolu tvorí mäso na steaky z Južnej Ameriky, USA, Austrálie, Nového Zélandu a Írska. Ďalej ponúkame mrazené a chladené teľacie i jahňacie mäso. V ponuke samozrejme nesmie chýbať divina zn. Petron.
 • Mliečne výrobky
  ​Maslo, mlieko, šľahačka, kyslá smotana, jogurt a nepreberné množstvo syrov. Zvíťazí u Vás tradičný eidam, niva a hermelín alebo mozzarella, emmentaler a parmezán?
 • Nápoje
  Od teplých ako čaj, káva alebo kakao, cez studené ako šťavy, sirupy a ovocné koncentráty.  Z alkoholických nápojov je k dispozícii víno Old Porter.
 • Non food
  Tento sortiment zahŕňa nielen jednorazový riad, utierky, jar a ostatné čistiace prostriedky a pomôcky, ale aj zásobníky na toaletný papier, či dávkovače na mydlá.
 • Pečivo, torty, koláče
  Mrazené pečivo Bagetier, chlieb, bagety, kaiserky a ďalšie bežné i sladké pečivo. Stále viac zákazníkov vyhľadáva kvalitné mrazené torty a koláče od Coppenrath & Wiese alebo Sweet Delight. Kategóriu uzatvára obľúbené a rokmi preverené mrazené lístkové cesto Nowaco. 
 • Ryby a špeciality
  Losos, pstruh, treska, tuniak, zubáč a desiatky ďalších mrazených i čerstvých rýb. Ryby ponúkame celé, pitvané, filety, filé i širokú škálu rybích výrobkov značky Nowaco.  
 • Cestoviny
  Talianske i klasické slovenské. Krátke aj dlhé. Na výber máme polievkové rezance ako od babičky, z talianskych špecialít plnené ravioli, tortellini a veľké množstvo neplnených druhov cestovín. K najobľúbenejším patria špagety, široké rezance a z krátkych cestovín vretená, motýliky či trubičky. Ponuku dopĺňajú netradičné prílohy ako kuskus a bulgur.  
 • Údeniny
  Pestrú ponuku tvoria štandardné tradičné údeníny ako napríklad šunky, slaniny, párky a klobásy od popredných slovenských i českých výrobcov, ako aj špeciality z talianskych a španielskych údenín pre široké využitie vo Vašej prevádzke.
 • Zelenina, ovoce, huby
  Mrazená zelenina, ovocie a zeleninové zmesi Nowaco, Bonduelle a ďalších výrobcov. Rebríček obľúbenosti  v zelenine vedie mrazený špenát, brokolica a kukurica, v kategórii ovocie potom mrazené maliny a jahody. Sortiment hodnotne doplňujú mrazené huby alebo cesnak.  
 • Zmrzlina
  ​Mrož, Pegas a ďalšie kvalitné obľúbené nanuky, kornúty, drene a zmrzlinové torty pod vlastnou značkou Prima.
  Chýbať nesmie kopčeková zrmzlina Prima pre cukrárne a reštaurácie. Zmrzlinové vane vyrábame základné, luxusné a sorbety. K zmrzlinám samozrejme patrí široká škála doplnkov od kornútov a designových pohárov po toppingy. Náročnejší zákazníci ocenia zmrzliny Häagen-Dazs.