Vodič skupiny „C“ NMn/V

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat (brutto): základná mzda 1000 – 1 100 €  + letný bonus 100 € + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozvoz tovaru v rámci západného SVK (mrazený, chladený, suchý) -nákladné vozidlo do 7,5 tony
  • vykládka tovaru u zákazníkov
  • komunikácia so zákazníkmi
  • starostlivosť o pridelené vozidlo (čistota auta, sledovanie technického stavu vozidla, hlásenie prípadných porúch)

Zamestnanecké výhody, benefity

• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

• pravidelné prehodnocovanie mzdy

• odmena za odporúčanie zamestnanca 450 € (vybrané pracovné pozície)

• darček za 10 a 20 ročné pracovné jubileum

• príspevok 30 € ročne na športovú alebo oddychovú činnosť

• organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti

• podpora kultúrnych a športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

  • B, C

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vodičský preukaz typu C - podmienka
  • KKV - výhoda
  • tachografová karta - výhoda
  • psychotesty - výhoda
  • dobré pracovné návyky
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom na email: hr@bidfood.sk

V prípade, ak Vám chýbajú doklady (KKV, TK, psychotesty) na výkon práce, po dohode Vám vieme všetky doklady zabezpečiť na náklady spoločnosti.

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr