Vodič – „C“ Martin

Miesto práce: Martin

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat (brutto): základná zložka mzdy 1 000 € brutto/mes., po zapracovaní 1 100 € brutto/mes. + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozvoz tovaru (mrazený, chladený, suchý)
  • komunikácia so zákazníkmi
  • starostlivosť o pridelené vozidlo (čistota auta, sledovanie technického stavu vozidla, hlásenie prípadných porúch)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy s možnosťou kariérneho rastu
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • podpora kultúrnych a športových aktivít
  • zvyšovanie kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

  • C

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vodičský preukaz typu C - podmienka
  • karta vodiča, tachografová karta - podmienka
  • psychotesty - podmienka
  • prax s rozvozom mrazeného tovaru - výhodou
  • zdravotný preukaz ( práca s potravinami)
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na adresu: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr