Vedúci skladu - Nové Mesto n/V

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: po dohode

Ponúkaný plat (brutto): 1 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a organizácia prác v sklade
  • riadenie a rozvoj tímu zamestnancov skladu, ich zaškolenie a kontrola činností
  • zodpovednosť za vykonávanie pravidelných inventúr
  • zodpovednosť za vykonávanie všetkých náležitostí potrebných k zabezpečeniu  bezchybného chodu skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti
  • operatívne riešenie problémových situácií v sklade
  • zodpovednosť za vedenie celého informačného systému skladu a skladového hospodárstva
  • vytváranie a dodržiavanie rozpočtu
  • vyhodnocovanie mesačných plánov a nákladov
  • operatívne plánovanie personálu, evidencia dochádzky, plánovanie dovoleniek, hodnotenie zamestnancov
  • kooperácia pri výbere nových zamestnancov skladu
  • vstupné školenie nových zamestnancov
  • kontrola a dodržiavanie poriadku a čistoty
  • administratívne úkony spojené s prácou vedúceho skladu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • po zaučení a zvládnutí procesov možnosť navýšenia mzdy
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • výkonnostný bonus
  • práca na jednu zmenu
  • možnosť sebarealizácie
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • kurz anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax s riadením ľudí - podmienka
  • prax na obdobnej pozícii - podmienka
  • prax v potravinárskom priemysle - výhoda
  • prax s programom Axapta - výhoda
  • precíznosť
  • prirodzená autorita
  • schopnosť krízového riešenia
  • ochota učiť sa a prijímať nové informácie
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

Ak máte skúsenosti s riadením väčšieho kolektívu, viete počúvať a realizovať dobré nápady, ste prirodzenou autoritou a vzorom pre svoj tím, tak hľadáme práve Vás.
V prípade, ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis e-mailom na zuzana.ivanova@bidfood.sk .

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na: www.bidfood.sk

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: www.bidfood.sk/gdpr