Strategický nákupca / garant nákupu

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat (brutto): mzda od 1 100 € brutto (podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť a zodpovednosť o určený sortiment a jeho aktualizácia podľa dopytu na trhu
  • vyhľadávanie dodávateľov tovarov a dohadovanie obchodných podmienok
  • cenotvorba a zodpovednosť za cenovú politiku spoločnosti
  • riadenie skladových zásob, kontrola faktúr, riešenie reklamácií

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • možnosť sebarealizácie
  • kvalitné pracovné zázemie a priateľský kolektív
  • odborné zaškolenie
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • kurz anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • samostatnosť
  • príjemné vystupovanie
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • precíznosť
  • znalosť MS office

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na adresu: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Kontaktovať bude iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie

Dobrovoľným poskytnutím osobných údajov uvedených vo Vašom životopise dávate súhlas spoločnosti Bidfood Slovakia s. r. o. s ich spracovaním a uchovaním, výhradne však pre potreby výberového konania na obsadenie pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate. Bidfood Slovakia s. r. o. sa zaväzuje po skončení predmetného výberového konania Vaše osobné údaje zlikvidovať v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súčasne týmto potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.