Skladník - NMnV

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat (brutto): základná zložka mzdy 800 € brutto/mes – 1 000 € brutto/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem, kontrola a zaskladnenie tovaru
  • etiketovanie, triedenie, skenovanie, páskovanie tovaru
  • pomocné manipulačné práce
  • príprava vozidiel na expedíciu
  • práca v suchom/chladenom alebo mrazenom sklade
  • udržiavanie poriadku a čistoty v sklade

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy s možnosťou kariérneho rastu
  • možnosť stravovania sa priamo v jedálni spoločnosti
  • príspevok zamestnávateľa na stravu nad rámec zákonníka práce
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • podpora kultúrnych a športových aktivít
  • zvyšovanie kvalifikácie
  • školenie VZV plne hradené spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou
  • prax v oblasti skladového hospodárstva výhodou
  • dobré pracovné návyky
  • ochota pracovať na prevažne poobednej zmene
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na adresu: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie

Dobrovoľným poskytnutím osobných údajov uvedených vo Vašom životopise dávate súhlas spoločnosti Bidfood Slovakia s.r.o. s ich spracovaním a uchovaním, výhradne však pre potreby výberového konania na obsadenie pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate. Bidfood Slovakia s.r.o. sa zaväzuje po skončení predmetného výberového konania Vaše osobné údaje zlikvidovať v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súčasne týmto potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.

Dobrovoľným poskytnutím osobných údajov uvedených vo Vašom životopise dávate súhlas spoločnosti Bidfood Slovakia s. r. o. s ich spracovaním a uchovaním, výhradne však pre potreby výberového konania na obsadenie pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate. Bidfood Slovakia s. r. o. sa zaväzuje po skončení predmetného výberového konania Vaše osobné údaje zlikvidovať v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súčasne týmto potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.