Skladníčka - Prešov

Miesto práce: Prešov

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat (brutto): 750 - 800 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem, kontrola a naskladňovanie tovaru
  • vyskladnenie tovaru
  • príprava výdajov
  • etiketovanie, triedenie, skenovanie, páskovanie tovaru
  • pomocné manipulačné práce
  • príprava vozidiel na expedíciu
  • udržiavanie poriadku a čistoty v sklade

Zamestnanecké výhody, benefity

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy s možnosťou kariérneho rastu
  • možnosť stravovania sa priamo v jedálni spoločnosti
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • podpora kultúrnych a športových aktivít
  • zvyšovanie kvalifikácie
  • školenie VZV plne hradené spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax s riadením VZV - výhoda
  • prax v oblasti skladového hospodárstva výhodou
  • dobré pracovné návyky
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na adresu: zuzana.ivanova@bidfood.sk

Kontaktovať bude iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: https://www.bidfood.sk/o-nas/gdpr-obchodni-partneri.